BUGÜNKÜ YÜRÜYÜŞTE KAMERAMA TAKILANLARDAN BAZILARI

23 Temmuz 2013


Bu bizim ev ve bahçemiz evin boyasıda yeşil, kayboldu asmaların arasında....


Yine bizim mahalleden bir mavi kapı..Mahallede aramızda kalmış bir romanın evi , önceki boyası mordu ve daha güzeldi:)))


Mahallece yardımlaşmayı severiz, işte yeni bir kanıt başka bir komşunun duvarını kaplamış olan asma yoldan geçen herkes toplayabilir:)))Ramazan yarısı parasını toplamaya çıkmış olan davulcumuz...


Şehrin içinde kalmış olan bir ayçiçek tarlasından bu çiçek resmi.Tarlanın sahibi iyi bir emlak sahibi olur, bitişik villalar 350 milyara satıldı, şans işte.Bahçe duvarının aralığında yakaladım bu bıyıklıyı....


İşten eve gelince beni karşılayan bu güzelliğin tamamı pirinç ve baharat hariç hepsi bahçeden. Anneciğimin ellerine sağlık. 


4 yorum:

 1. Çok güzeldi, özlemişim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. senin için çarşıyı koymak lazım çağla hanım:))
   sevgiler

   Sil
 2. Ah ah asmalarda kaldı gözlerim, maaşallah nasıl da coşmuşlar, anlaşılan sizin mahalleyi çok seviyorlar, ama bizim dağ havasını biraz sert buluyorlar galiba :)
  Sonra dolmalara takıldı gözlerim... ve hala oradalar :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bence denemekten yılmayın babamın memleketi de sizin gibi dağlık ve kışı sert ama asma çok var. cins olarak denemelisiniz banu hanım. isterseniz ağaçlar.net foruma üye olun ordan asma araştırabilirisniz.
   sevgiler

   Sil