İZLEDİKLERİM- 44-

13 Eylül 2015


Amerika'da yaşanan iç savaş zamanını konu alıyor. Gerçek yaşanan hikayelerden esinlenerek sinema filmi oluşturan yönetmen Sean McNamara filmi soluksuz izletmeyi başarıyor

Laura, çocukluğuna dair en mutlu günlerini deniz kenarındaki bir yetimhanede geçirmiştir. Yetimhanenin çalışanları ve Laura'nın birlikte büyüdüğü arkadaşları ona her zaman ilgi ve sevgi göstermişlerdir. 30 yıl sonra Laura, kocası Carlos ve 7 yaşındaki oğlu Simon'la, çok güzel yıllar geçirdiği yetimhaneye geri döner. Hayali, uzun süredir kapalı olan yetimhaneyi restore ettirip engelli ve hasta çocuklar için bir yaşam alanı haline getirmektir.


Mert ile Peri birbirlerine sırılsıklam aşık bir çifttir. Saf bir güzelliğe sahip olan Peri adındaki genç kadın, çok kimseyle paylaşmadığı bir hastalıktan muzdariptir. Artık hayatının iplerini elinde tutmak isteyen Mert ise çok sevdiği babasıyla sorunlar yaşamaktadır. Ama Peri'nin hastalığı birtakım problemler yaşayan bu insanları birbirlerine daha çok yakınlaştıracaktır. 

Kısa bir zaman önce üç yakın arkadaşın buldukları 
esrarengiz cihazın olağanüstü şeyler yapabildiği 
anlaşılır ve bu aletin sırrı ise 1 gün sonrasını fotoğraf 
şeklinde gösterebilmektir. Üç arkadaş artık bu cihazı 
geleceği görmek için kullanırlar, ancak tekrar tuhaflıklar 
baş gösterir. Aradan fazla zaman geçmemiştir ve makine
rahatsız edici bir takım görüntüler göstermeye başlar. 
Böylece ne yapacaklarını bilemeyen arkadaşlar, 
kendilerini tehlikeyle dolu olayların tam ortasına 
sürüklenmiş şekilde bulurlar. 


 hapishanede geçen 20 yılın ardından yeniden dışarıya özgürlüğüne kavuşan Foley, artık geçmişte yaşadığı kirli işleri bırakarak yasa dışı işler yapmamaya yemin etmiştir. Hayatında temiz bir sayfa açtıktan sonra Foley, Iris adında güzel bir bayanla taşınır. Ancak işler istediği gibi yolunda gitmeyerek geçmişi kendisi ve kadını tehlike altına alacaktır.Travis adında genç bir adam vardır. Travis evcil olmayan yani zararları hayvanları toplayarak bir yere götürür ve orada onu yetiştirir. Ejderin Karnı – Tomb of the Dragon tek part izle. Toplumun da bunlardan rahatsız olmasını istemez. Bir gün bir ejderha dünyanın en kalabalık şehri olan Çine gider. Ve Çin de gördüğü herkese saldırmaya başlar. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder