İZLEDİKLERİM 91

30 Temmuz 2017


KAYIP ŞEHİR Z

İngiliz kaşif Fawcett, Amazonların balta girmemiş ormanlarında daha önce bilinmeyen bir kadim medeniyetin izlerine rastlar. Fakat bu gelişmiş bir medeniyet bulduğuna inanması, bilim çevresinde farklı tepkiler alır. Nitekim bulgularının gelişmiş bir medeniyete değil, vahşi bir topluluğa ait inancı yüksektir. Fawcett, eşi Nina, oğlu Jack ve yaveri Henry'nin desteği ve yardımıyla, Z adını verdiği kayıp şehri bulabilmek için her şeyini ortaya koyacaktır.KARDEŞİM VE BEN


Olivia ve Matthew birbirlerinden hiç ayrılmayan ikizlerdir. Ancak bir gün beklenmedik bir kaza onları sonsuza dek ayırır ve sağ kalan için zor bir süreç başlar..


MAYIN

Amerika’nın güvenliği için odukça kritik olan bir kanun kaçağı çölde kıstırılır. Uluslararası bir diplomatik krize yol açmamak için iki asker görevlendirilir. Bu keskin nişancıların görevi, hedeflerini etkisiz hale getirip bölgeyi terk etmektir. Acemice yapılan bir hata sonucunda görev başarısız olur. Görevli personel kendilerini bölgeden uzaklaştıracak helikoptere doğru giderlerken mayınlı bir araziye girerler ve olanlar olur.SON PRENSES

Japon sömürgesi sırasında alıkonularak vatanından ayrı kalan son prenses Yi Deok Hye (Son Ye Jin) ile ona aşık Kim Jang Han (Park Hae Il)’ın bağımsızlık mücadelesi veren Kore halkının umudunu korumak için gösterdiği mücadeleyi konu almaktadır.

İNSANIN GÖZÜNÜ PARA BÜRÜMESİ AYRI BİR ŞEY ÜLKESİNİ SATMASI AYRI BİR ŞEY.TRAIN TO BUSAN

Güney korede bir yolcu treninde birden insanları bir çeşit virüs bulaşır. Virüs bulaşan insanlar birer zombilere dönüşmektedir. Zombiye dönüşen insanlar aslında hayatta değillerdir fakat hareket ederek diğer insanlara saldırmaktadırlar. Tren içerisinde kapana kısılan insanların hayatta kalma çabalarını konu alan bir film.


5 yorum:

 1. Ilk filmi merak ettim . Ilk fırsatta izleyeceğim teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Güzel filmler. İlk film bana daha çok hitap ediyor.

  YanıtlaSil
 3. Valla benim de ilk filmi izleyesim geldi en çok :)

  YanıtlaSil
 4. Kayıp Şehir'i ne zamandır izleyeyim diyorum, bir türlü elim gitmiyor galiba

  YanıtlaSil