İZLEDİKLERİM 99

16 Eylül 2017


KANLI OYUN

Scare Campaign adlı kamera şakası programı, 5 yıldır insanları korkutmakta ve ilgiyle takip edilmektedir. Ancak internet üzerinden yayın yapan bir başka program, reytinglerini tehdit etmeye başlayınca şakaların dozunu bir adım öteye götürmeye karar verirler. Sıradaki şakalarında, bir akıl hastanesinin yeni bekçisi Rohan’ı oldukça gerçekçi yöntemlerle korkutmayı denerler. Ne var ki Rohan bu yeri çok iyi tanımaktadır ve şakaya tahammülü yoktur. Ekip için şaka olarak başlayan çekimler, son derece ciddi bir hayatta kalma mücadelesine dönmüştür.KEŞFEDİLMEMİŞ

Beş arkadaş uzak bir göl evine tatil yapmaya gittiklerinde, tek beklentileri iyi vakit geçirmektir. Ancak gezegenin uzaylı istilası altında olup kitlesel insan kaçırmaların başladığından haberleri yoktur.


MAYALARIN LANETİ


Amerikalı bir arkeolog olan Hekim Alan Green’ın idaresindeki bir grup mağara dalgıcı, beraber antik Maya yıkıntılarını incelemek üzere bir vazifeye çıkarlar. Fakat suların altında bulacakları şey ne yazık ki cehennemin ta kendisinden başka bir şey olmayacaktır.


4 yorum:

  1. Üçüde çok ilgi çekici görünüyor ama birinciyi merak ettim doğrusu😊

    YanıtlaSil
  2. Kanlı Oyun'u izlemiştim ama diğer ikisini şimdi duydum.
    Maya laneti ilginç olabilir izlemek gerek

    YanıtlaSil