AZMEDERİM...

16 Mart 2018Bahçeden topladığım miss gibi sümbüller ile hepinize merhaba. Günler aynı geçiyor tek farklılık bahar havası varken yağmur yağmaya başlaması. Bu yüzden bahçeye girip ot temizliği yapamıyorum. Beyaz kedime araba çarpmış yolda, rahmetli oldu kendisi.


Kitap ve dergi okumalara devam...

Ey Türk Yaşlı Kadınları!

Birinci vazifen kimselere yük olmamak için sağlığını korumaktır! Gençlere ayakbağı olmamanın yegâne temeli budur! Sağlığın senin en son hazinendir! Sağda solda seni bu hazineden mahrum etmek isteyen gıda teröristleri ve para dubarası özel hastaneler mantar gibi çoğalmıştır. Sen bu ahval ve şerait içinde hastalıklara yenilmeyecek, bilumum kocakarı ilaçlarını deneyerek tüccar tıp mensuplarına sağlığını teslim etmeyeceksin! 

Muhtaç olduğun kudret zencefil, limon, bal karışımında, sarımsak, çörek otu, limon ve zeytinyağında mevcuttur. Zımba gibi olacak ve gençlere yol göstereceksin!iyilik filmini izledim.

 Reta Winters, hayatında mutlu olacağı çok fazla şeye sahip bir yazardır. Fakat bu mutlu hayatı, büyük kızı Norah’nın aniden okulu bırak-ıp dilenmeye başlamasıyla tepetaklak olacaktır. Konuşmayı reddeden kızına ulaşmak çok da kolay olmayacaktır.


yokoluş filmi fantastik severlere hitap ediyor.

12 yorum:

 1. Geçen gün ben de İyilik'i izledim. Çok da anlamlandıramadım açıkçası:) Tamam ne demek istediklerini anladım ama biraz zorlama geldi.
  Keyifli bir hafta sonu diliyorum Özlem.

  YanıtlaSil
 2. Çiçekler buraya kadar koktu sanki ne kadar da güzeller.
  Kediciğe üzüldüm.

  YanıtlaSil
 3. Kedi için çok üzüldüm ....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bebekliğinden bu yana ben bakmıştım bahçede, anne reddetmişti.

   Sil
 4. yaşlı kadınlar kısmı sevimliydi yaaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaşlı değiliz ama dikkate almak ve çevreye öğretmek lazım.

   Sil
 5. ahahaaa:):) ben sümbüllere bayıldım :)

  YanıtlaSil
 6. Bloğunuz çok güzel. Sizi takipteyim. Bana da beklerim. 🙂

  YanıtlaSil