ŞÖYLE BİR KAPIDAN BAKAYIM DEDİM?

24 Şubat 2013Şöyle güzel bir pazar sabahından herkese mutlu günler.Dün yağmurlu olan hava bu gün maşallah çok güzel.
Elime her zaman ki gibi kahve mi aldım


Güne müzikle başladım.
Unutma dikenin güzelliği yalnız gül sayesinde :)
Müzik dinlemek için YOUTUBE açtığımda bir kaç gündür medyada olan ANADOLU EFES BASKET TAKIMI'na yapılan gizli kamera şakası da takıldı, mouse tıklamasına onu da sizler için ekledim.

Dün sabah yağmurlu bir hava vardı sabahtan, resimler bahçeden. Çuha çiçeği ve uyku çiçeği yağmur damlalarından nasiplerini almışlar. Kuyunun yanında yer alan çiçek alanında lale ve sümbüller çıkmış hatta, koskoca alan yetmemiş tuğla altlarından başlarını uzatmışlar yer yüzüne, giriş kapısının üstündeki gülümüz ise filizlenmeye başlamış, ne güzel bahar geliyor o zaman çok sevindim.
Hava ben işlerimi bitirinceye kadar güzelleşti ve ben de çarşıya indim. Çarşıya inerken aşağıdaki kedi bana parka kadar eşlik etti.
Sırnaşık bir şeydi önüm arkam hep bana sırnaştı durdu.
Kitapçıma uğradım DEBBİE MACOMBER serisinin sonuncu kitabını bekliyordum, gelmiş hemen aldım.Okumak için sabırsızlanıyorum ama elimde şu an okuduğun bir GİZEMLİ AŞIK isimli kitap mevcut....

Tuhafiyecime uğrayıp ip ve boncuk iğnesi alayım dedim, yeni gelen boncukların renklerine kapıldım, onlardan da aldım.

Sabahtan bu yana oturdum gazetelerimi okudum, şimdi biraz film izleyip boncuktan kolye ucu yapacağım. Gazete okuduğum bir fıkrayı sizlere ekliyorum:)))
2 yorum:

 1. bugun heryerde hava guzeldi galiba...ne guzel bir gun gecirmissin..mutlu mutlu aksamlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet mümine hanım hava gerçekten çok güzeldi, ama meteorolojiye göre çarşambadan itibaren soğuyacakmış. Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır derler göreceğiz bakalım.
   Sizede mutlu akşamlar.

   Sil