HAVA BUGÜN KAPALI

22 Mart 2018


Bir kaç gündür hava yağmurlu. Karanlık olmasından dolayı uykudan kalkmak istemiyor insan. Sabah kahvaltıdan sonra günlük rutin ev işleri yapılıyor. Yağmur yağmasa bahçeyi kazacağım ama toprak çamur kazılmaz. Laleler de sümbüllerden sonra açtılar.Yukarıda sarı rengi var gördüğünüz gibi.
Dün hava güzeldi parka gittim, anneme poğça alayım dedim kalmamış. Kahvaltılık eksilmişti onları aldım eve geldim. 
V STITCH ördüğüm diz battaniyesi bitti, iplerini çekiyorum kenarlarınada püskül yapayım diyorum. Akşam rus sitelerinde bir dantel modeli buldum onu başlayacağım galiba yada tunus işi bir diz battaniyesi daha öreceğim.
Müzik, youtube dan bayağı indirdim. Yürüyüşlerde dinleyeceğim.
Köpeğimiz leydi rahatsızlandı devamlı istifra ediyor. Ağbim bu gün vetenirere götürdü bakalım ne diyecek.


izledim..

Dört sıra dışı arkadaş bir video konsol oyunu bulur. Daha önce kimse bu oyunun adını duymamıştır. Heyecanla oyunu incelemeye başlayan ve oynamaya koyulan dört ergen kendilerini vahşi bir ormanda avatarların bedenlerinin içinde bulurlar. Kısa bir süre sonra Jumanji ile oynadıklarının düşünen çocuklar kendilerinin de bir oyunun içinde olduğunu keşfederler. Sonsuza kadar Jumanji’nin içinde hapsolmamak için hayatların macerasını yaşamak zorundadırlar.

Bu gün kandil hepinizin kandili mübarek olsun.


8 yorum:

 1. Sizinde Kandiliniz kutlu olsun..

  YanıtlaSil
 2. Leydi' ye çok geçmiş olsun, umarım hemen toparlanır. Hayırlı kandiller..

  YanıtlaSil
 3. Kandilin kutlu olsun, Lady'e geçmiş olsun, maharetli ellerinden çıkanları bize de göster tm mı? ;))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi ki gösteririm, hle bir iplerini temizleyeyim.

   Sil
 4. Merhaba bugün bana uğramış, yorum bırakmışsınız. Çok teşekkür ederim. "Yüreğimin İklimi" ne güzel bir blog adı. Çok beğendim. Güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle :))

  YanıtlaSil