GÖLE GİDEN YOL GÖLDEN DAHA GÜZELDİR.

23 Ocak 2019Bu gün sabah bayağı bir yağmur yağdı. Hatta annemin doktor kontrolüne taksi ile gitmek mecburiyetinde kaldık. 
Dün sabah kendime çok güldüm, zamlı emekli maaşından birer kahve içmek için whapsaptan arkadaşa mesaj attım... Sanıyordum meğer mesajı lise arkadaş topluluğuna atmışım:)))))))))))
Uyku mahmurluğu yaptığıma bakın, zırt pırt mesajlar gelmeye başlayınca anladım durumu kahkahalar ile güldük :)))))))

Neyse arkadaşlada buluşamadık ahları tuttu herhalde:)) Anneme ilaç yazdırmaya gitmiştim. Sıra çoktu 14:30 dan sonra çarşıya gitmekte zor geldi eve döndüm.


Bu benim bahçedeki kedilerimden biri idi. Çok oyuncu olur tekirler bu da öyle idi. Ağbimin minibüsün arkasına gizlice binmiş. Kırklareli pazarında ağbim mal indirirken fırlamış gitmiş güzelim.
Pozitif dergisinin yarısına geldim, umarım ay sonuna kadar biter.Konuşanlarda aslında negatif olabilir diye düşünüyorum, dert dinlemekten bazen bunaldığım oluyor inanın.  Masadan kalkıp gidesim geliyor ama saygı gereği yapamıyorum, Filmini izledim.

Paul, çığırından çıkmış dünya düzeninden ailesini korumak için köşe bucak kaçar. Terk edilmiş evi kendisine mesken tutan Paul, burayı güvenli yere dönüştürmek için canla başla çalışır. Bunu başaran adam, kapısını çalan yardıma muhtaç genci evine alır. O günden sonra bilindik ve rutin devam eden hayatı gerilim dolu bir hal alacaktır.15 yorum:

 1. Geçmiş olsun.
  Kedin çok tatlı..

  YanıtlaSil
 2. Kedi çok şirin bizimki de tekir. :) Bu arada yazının başlığına bayıldım. :)

  YanıtlaSil
 3. Vay yaramaz kedi, ne olduğunu şaşırmıştır. Hay Allah. Belki bulur yine ağabeyini.

  YanıtlaSil
 4. Umarim geri gelir kedicik.Dergide çizdiğin yer baya dikkat çekici ve düşündürücü bir yer...

  YanıtlaSil
 5. Başlığınız bana Sülüklügöl maceramızı hatırlattı, gülmeye başladım kendi kendime:) Yazmıştım, belki okumuşsunuzdur. Bolu'dan İstanbul'a dönüşte eşime Sülükgöl'e uğrayalım demiştim. Öyle kötü yollardan geçmiştik ve eşim öyle çok konuşmuştu ki deli etmişti beni. Ama ulaştığımız göl şahaneydi. O kadar strese rağmen iyi ki girmişiz o yola demiştim:) Bizim göl, yoldan daha iyiydi yani:) Başlık bambaşka bir anlam taşıyor tabii ama aklıma gelenler bunlar. Hoş bir hatırlama oldu benim için. Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. okumadım ama okuyacağım bloğunuzda bu yazıyı.

   Sil
 6. ha haa zammı arkadaşlara harcarsın artık. kediş çokzel yaa :)

  YanıtlaSil
 7. Zamlı maaş hayırlı olsun ama bu zamanda devede kulak.
  Minnoş kediciğe üzüldüm,kimbilir nasıl yabancılık çekmiştir oralarda :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) haklısınız. peynircide 100 tl bırakıyorsunuz bir anda şu devirde.

   Sil