BAZI GERÇEKLER İLE YÜZLEŞMEK CAN ACITSADA HAYATINIZI İPTEN ALIR.

04 Ocak 2018Yine yağmurlu kasvetli bir hava var Trakya da. Basık bir karanlık hava sonrası şıp şıp damlalar ile geçiyor gün. Dün arkadaşlar ile buluştuk Kahve Dünyasında kahve içtik sohbet ettik. Annemin ve kendimin ilaçlarını yazdırdım. Ağbim zaten yağmurdan dolayı işe gidemiyor. Emekli maaşı ile ilgili konu hala canımı sıkıyor.


Yağmurda bahçede kalan son güller...Yazılar TUHAF dergisinden....


Okumuş olduğum kitap... Kütüphaneden aldım.2017 de izlemeye başladığım ama yarım bıraktığım filmi izledim.

Gezgin Yossi Ghinsberg’in Jungle: A Harrowing True Story of Survival adlı kendi yaşam hikayesinden (biyografiden) yola çıkılarak çekilmiş olan Jungle gerçek bir hayatta kalma öyküsü anlatmakta. ’80’lerin ilk yıllarında, o sıralar 22 yaşında olan İsrailli seyyah Yossi, İsviçreli öğretmen Marcus ve Amerikalı fotoğraf sanatçısı Kevin, Bolivya’nın La Paz kentine doğru yola çıkarlar. Meraklı gezginler bu yolculuğun hayatlarının en heyecanlı serüveni olacağından emindirler. Amazon’un derinliklerine giden yolda rehberleri, Bolivya’da yeni tanıştıkları Avusturyalı Karl Ruprechter’dir. Hayatlarının macerası olarak çıktıkları yolculuk, hayatlarını karartacaktır.
2 yorum:

  1. ha haaaa son karikatürde önceki her şeyi unuttum yaaa ama tatlı hayat kesitleri yanii, yağmur da aman yağsın susuz kalmayalıım :)

    YanıtlaSil