HİÇ KİMSE SENİN İÇİNİ GÖREMEZ. ÖZGÜVENLİ GÖRÜNÜRSEN, ZAMAN İÇİNDE GÖRÜNDÜĞÜN KİŞİ OLURSUN

20 Kasım 2015


Bu resim  PSİKEART dergisinin son sayısından.
Günler kısaldı, ama havalar hala güzel, kazakları giymeye başlamadık... 
Yapraklar hala dökülüyor, bu gün bahçedeki ceviz ağacının dökülen yapraklarını topladım, ateşe verdim. Bunu bir defa yaptım ama, yaprak süpürmeyi ateşe atmayı 3-4 defa yaptım artık mücadele etmeyi bıraktım. Temizlediğim alan yarım saat sonra sanki hİç temizlenmemiş gibi....


Sağlık ocağından dönüşte çekilmiş bir resim..

Bu gece habersiz bize gel.. 
Merdivenler gıcırdasın boşver aldırma. 
Öyle yorgunum ki hiç sorma. 
Sen halimden anlarsın.. 
Sabaha kadar oturup konuşalım. 
Kimseler duymasın! 
İnsanlardan buz gibi soğudum. 
İşte yalnız sen varsın. 
Öyle halsizim ki hiç sorma.. 
Zaten Anlarsın.. 
-Cahit Külebi -


Bazen evden çıkabiliyorum, babam artık mama ile besleniyor, yaralarımız açıldı. Gündüz devamlı uyuyor, gece ise uyumuyor...Onun bakımı ile uğraşıyorum. Allah yatan tüm hastaların yardımcısı olsun. Bu karede hastane tahlillerini aldıktan sonra bir kahve molası verdiğimde çekildi. 


Bu karede PSİKEART dergisinden..Bu kitaplarda elimde yarım yarım okumaya çalışıyorum.. Gündüz ev işi, elişi, filan derken geceye okuma kısmı kalıyor.


Film izlemeye de devam ediyorum, çalışırken vakit bulamadığım izleyemediğim filmleri izlemeye devam.. 18 ayda 350 film izlemişim..


Telefonumu yeniledim, SAMSUNG NOTE 5 aldım, bu aralar resimler ile oynuyorum hep...Her iki foto da bahçeden...


Duyguların vücudumuza verdiği enerji değerleri, bunları dikkate almak lazım....


YORUMSUZ!!!!!!!!!

Başlık SON HASAR kitabındandır...


2 yorum:

  1. Öncelikle babanız için geçmiş olsun diyorum. Yatan hastaya bakmak gerçekten çok zor biliyorum. Ama babanız mamayla beslendiği için sizin işiniz daha da zor.Allah ikinize de yardımcı olsun.Çok güzel yazılar seçmişsiniz. Sarah Jio'nun bu kitabını daha alamadım. Zaten Böğürtlen Kışı'ndan sonraki kitapları okunmayı bekliyor. Beğendiğim bütün kitapları büyük bir açlıkla alıyorum. Ama sadece akşamları okuyabildiğim için çok yavaş ilerliyorum. Bu arada yeni telefonunuzu da güle güle kullanın. Sevgiler...

    YanıtlaSil
  2. Enerji çizelgesi hoşuma gitti. Olumlu duygularla olumsuzlar çok belirgin bir şekilde yer almış çizelgede... Çiçek fotoğraflarında yakalanan derinlik güzel. Post genel olarak hoş olmuş.;) Paylaşım için teşekkürler.
    Babanızın durumuna üzüldüm. Acil şifalar diliyorum. Allah kolaylık versin sizlere. Sevgilerimle.

    YanıtlaSil