İYİ ŞEYLER ASLA ÖLMEZ

09 Mayıs 2019


Bahçemdeki güllerden bir renk...
şimdilik durumları iyi ama yarın ne olur bilmem. Elektrik telleri yer altına alınıyor onun için de mahalle şu an kazı enkazı halindeler. Umarım kazılan tozlardan etkilenmezler.Hıdrellez kutlamaları yapıldı. Allah herkesin tuttuğu oruçları ve hıdrellez dileklerini kabul etsinler.

Hiç kimseye kırıcı veya incitici bir yorum yapmadığım halde birisi tarafından şikayet edildim ki ne beğeni yapabiliyorum ne de yorum yazabiliyorum... Allaha havale ediyorum..Bu çiçeği de yürüyüş yaparken rastladım çok beğendim. Anneme 4 adet pazartesi günü çiçek aldım onları ekti. Çiçekler açsın paylaşırım sizlerle, Bu çiçeğin fidesine de rastladım 5 tl idi önümüzdeki hafta da onu alacağım.

Hayırlı ramazanlar hepinize...


18 yorum:

 1. Aaaa, kim, neden şikayet etmiş ki? Yanlışlıkla olmuş olabilir mi acaba.

  YanıtlayınSil
 2. terbiyesiz çekemeyen biridir sıkma canını sen bunlarla canim benim 😊🌸 gül çok güzel açmış gerçekten 😊 bizim de bahçe de var açmasını bekliyorum 😊 ...amin cümlesin inşallah dualarını kabul eylesin hayırlı ramazanlar olsun inşallah sevgiler canım benim 😊🌸

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Düzeldi şu an durumum yorumda yapıyorum beğeni de. Size de hayırlı ramazanlar.

   Sil
 3. Bahar gibi yayın olmuş. Içim açıldı vallaha:)

  YanıtlayınSil
 4. Ne kadar çirkinleşti insanlar. ne diye şikayet eder anlam veremiyorum.
  Bütün dileklerinizin gerçek olması dileğiyle

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Cılkını çıkardılar birini verdiği rahatsızlıktan dolayı engelledim galiba o şikayet etti.

   Sil
 5. aaa blog aleminde de mi şikayet, engel vs. var? hiç bilmiyordum...bu kadar kolay olmamalı... hastalıklı ruhlar önüne gelene aynı şeyi yapar, durur... :((
  Hayırlı ramazanlar, güzel günler Özlemcim... Bizdeki elektrik telleri de bi kaybolsa ortadan... fotoğraf çekimlerinde öyle çirkin oluyor ki görüntüleri... bu arada, geçenlerde apartmana gelen internet kablomuzu kesip çalmışlar... onlar da yeraltına alınsa iyi olacak... iyi ki telefonlarımızın interneti vardı... yeni kablo 6 günde bağlandı. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Size de hayırlı ramazanlar. İnstagramda şikayet edilmişim ama düzeldi şu an durumum. Çalma olayı burada da var. Özellikle kablolar bayağı para ediyor.

   Sil
 6. Neden şikayet edilmesi gereken bir sürü kişi, hesap varken böyle işlere kalkışır insanlar anlayamıyorum. Geçmiş olsun, ne diyelim. Umarım düzelir. İnşallah herkesin gönlünden geçen dilekler gerçekleşir. Ve çiçeğin rengi ne güzel öyle, bayıldım :)

  YanıtlayınSil
 7. Özlemciğim çiçeklerin her zamanki gibi huzur verdi... Sana da mutluluk versinler. Hayırlı ramazanlar.

  YanıtlayınSil
 8. Nasıl yaaa böyle şey olduğunu ilk duyuyorum, çok üzüldüm, peki düzelebiliyormu bu durum?
  Paylaşım ve yorumlarınızı çok beğeniyorum, yazıklar olsun ne istemişler sizden!!!!

  YanıtlayınSil
 9. Güle inşallah bir şey olmaz :) Hayırlı ramazanlar :)

  YanıtlayınSil
 10. ya ne güzel her renkten gül maşallah valla :) şikayet çok tuhaf yaaa hadi neyseki geçmiş. garip insanlar var desenee :)

  YanıtlayınSil